Ušetřete až desítky procent z poplatků na energie. Víme jak!

Moderní doba vyžaduje také moderní spotřebiče a pohodlný život. Neobejdeme se bez tepla, světla, elektřiny či plynu. Tento pohodlný život je však vykoupen vysokými cenami za energie. Díky tomu, že běžný zákazník s těmito nízkými cenami prakticky nic udělat nemůže, zneužívají toho dodavatelé energií a nasazují vysoké ceny. Jak je tedy možné, že lidé ve vašem blízkém okolí ušetří o 30% více na energiích než vy?

Důvod je prostý: dodavatelé poskytnou pro své zákazníky jednotnou cenu. Speciální nízkou cenu mají připravenu pouze pro ty, kdo podepíší novou smlouvu, nevýhodně se zavážou na dlouhé období nebo prostě pohrozí, že přejdou ke konkurenci. I když jasně vidíme, že mohou dodavatelé ceny snížit, nechce se jim do toho. I z tohoto důvodu se na trhu objevují firmy, které se zaměřují na pomoc zákazníkům, například Energetická kancelář. Tato firma provede audit a pracuje tak, aby  zákazníkovi vyjednala ty nejlepší cenové podmínky.

Vyjednávání probíhá vyhlášením tzv. soutěže dodavatelů. Ti v ní bojují o každého nového zákazníka. Zpravidla vyhraje ten, kdo poskytne nejnižší cenu a nejlepší podmínky. Tato služba je postavena tak, aby zákazník musel pouze jediné – podepsat se. Veškeré úkony za něj provede Energetická kancelář. Smlouvu doručí kurýr do místa určení, vysvětlí vše potřebné, klient se podepíše a smlouva je doručena zpět do firmy.

Energetická kancelář působí na českém trhu již více než 10 let, za sebou má mnoho úspěšných soutěží a více než 150 000 spokojených zákazníků. Celkově už lidem a firmám ušetřila již více než celé desítky milionů korun.