Které půjčky bez registru jsou nejvýhodnější?

K nejvíce žádaným úvěrovým produktům patří v dnešní době zejména nebankovní půjčky. Jejich provozovatelé se totiž zaměřují i na ty, jenž by u banky dostat půjčku nemohli – jedná se např. o osoby, které nemohou doložit svoje příjmy, dále pak např. o ty, co mají příliš nízký příjem, pobírají pouze důchod nebo rodičovský příspěvek a poměrně významnou skupinou jsou také lidé se záznamem v registru dlužníků. Těm žádná banka nepůjčí a nebankovní společnosti jsou tak pro ně jedinou šancí.

Co znamená mít záznam v registru?

Mít záznam v registru je poměrně nepříjemná situace. Nejen že si nemůžete vzít klasickou bankovní půjčku a i u těch nebankovních máte omezený výběr, ale může se Vám stát i to, že Vám např. neposkytnou paušál na mobilní volání nebo nezavedou kabelovou televizi či internet. Stejně tak můžete být na základě záznamu v registru dlužníků odmítnuti při žádosti o nákup zboží na splátky.

Jakým způsobem se může člověk do registru dlužníků dostat?

Do registru dlužníků se většina lidí dostane na základě toho, že dlouhodobě nesplácí svoje finanční závazky – nejčastěji se jedná o různé druhy půjček, ale může jít i o jiné produkty – např. měsíční platby za telefon, televizi nebo internet, nezaplacené účty za energie nebo třeba přečerpaný kontokorent. Asi nejznámějším registrem dlužníků je SOLUS, kromě něj ale existují i některé další (např. Centrální registr úvěrů, Nebankovní registr klientských informací nebo Bankovní registr klientských informací).

U koho je možné získat půjčku bez registru?

Jedná se výhradně o nebankovní společnosti, i když i mezi nimi jsou takové, které do registru nahlížejí. Půjčky bez registru jsou už ale dnes celkem běžné a nabízí je spousta poskytovatelů – zvláště pokud se jedná o rychlé krátkodobé úvěry. Se záznamem v registru se navíc dají sehnat i některé vyšší půjčky, stejně tak není problém dostat úvěr na základě ručení nemovitostí. Důležité je zbytečně nespěchat a nepodávat žádost hned u první nabídky, kterou uvidíte, ale vybírat pečlivě a zjistit si co nejvíce informací.

Jak poznám, které půjčky bez registru mají nejvýhodnější podmínky?

Poznat, který poskytovatel nabízí nejvýhodnější půjčku bez registru se může zdát jako téměř nemožné – společností, které tyto úvěry poskytují už je tolik, že se v nich dá těžko zorientovat. Přesto ale existuje skvělý pomocník, který Vám ulehčí práci a pomůže vybrat si ze všech nabídek tu nejvíce výhodnou. Jedná se o specializované nezávislé portály, které se zaměřují na srovnání bankovních a nebankovních půjček. Výhodou těchto webů je nejen jejich nezávislost a tím pádem naprostá objektivita hodnocení, ale také to, že zahrnují výhradně prověřené společnosti, takže nehrozí, že se stanete obětí podvodu. Kromě přehledného porovnání půjček podle různých kritérií (jako je výše půjčky, úroky, doba splatnosti atd.) navíc obsahují i spoustu dalších užitečných informací, jež Vám výrazně usnadní práci a nemusíte tak trávit spoustu času prohlížením mnoha různých stránek.

 

Sumo půjčka – nová půjčka bez registru pro každého

Jedním z nejnovějších projektů v oblasti nebankovních úvěrů je Sumo půjčka, jež nabízí úvěry od 4 000 Kč až do 250 000 Kč a to i pro ty, co mají záznam v registru dlužníků. Sumo půjčka je vhodná skoro pro každého – získat ji mohou zaměstnanci, podnikatelé, studenti, důchodci, maminky na mateřské, dokonce i nezaměstnaní. Šance na schválení je velmi vysoká (82 % žádostí je schváleno) a vyřízení půjčky je velmi rychlé, takže nabídka je vhodná i pro ty, kteří potřebují peníze co nejdříve.

 

 

 

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*